Pomysł na biznes

Fitosauna – doskonały pomysł na dochodowy biznes

Rozważ poszerzenie zakresu zabiegów wykonywanych w Twoim gabinecie, salonie:

  • masażu,
  • odnowy biologicznej,
  • kosmetycznym,
  • siłowni,
  • SPA,
  • sanatorium

Bądź kilka kroków przed konkurencją i wzbogać o zabiegi w fitosaunie ofertę swojego hotelu, pensjonatu, ośrodka wypoczynkowego czy gospodarstwa agroturystycznego.

Zaproponowanie klientom nowego bardzo atrakcyjnego zabiegu, spowoduje, że będziesz krok przed konkurencją. Czas spędzony w fitosaunie jest bardzo przyjemny i pomocny w przypadku różnych dolegliwości. Osoby źle znoszące pobyt w saunie tradycyjnej mogą od tej pory, doznać korzyści płynących z oddziaływania pary na skórę i organizm. Argumentem przemawiającym za, jest fakt, że głowa w czasie zabiegu pozostaje na zewnątrz. Jest to czynnik nie bez znaczenia przede wszystkim dla pań obawiających się o to jak pobyt w fitobeczce zniesie ich fryzura.

Co jest potrzebne aby zorganizować dodatkowo w gabinecie zabiegi przy użyciu fitosauny?

Właściwie niewiele:

Pomieszczenie o powierzchni 10-15 m2, dostęp do kabiny prysznicowej, kanapa lub leżak dla relaksu, relaksująca muzyka, stolik i zestaw do herbaty oraz trochę chęci!

W ciągu 8-godzinnego dnia pracy, przeznaczając na zabieg dla każdego klienta ok. 40 min można obsłużyć od 10 do 12 klientów i więcej.

Dodatkowo zabiegi w fitosaunie (po ich zakończeniu) można połączyć z masażem.

A wszystko to przy bardzo niewielkich kosztach eksploatacyjnych fitosauny.